"Zjawiłam się u tego lekarza gdyż był jednym z niewielu lekarzy przyjmujących 24.12.2018 na Mokotowie(objawy zaczęły mi się w nocy 22.12.2018 jednak przez samopoczucie nie byłam w stanie udać się wcześniej do lekarza, niestety bądź stety nie gorączkowałam jednak z doświadczenia wiem że lekarze wtedy bagatelizują objawy a przez dwa dni ledwo chodziłam przez bóle mięśni stąd decyzja by udać się do lekarza z tego rejonu co mieszkam ponieważ dalej nie dała bym rady samodzielnie dotrzeć), zależało mi też żeby był to lekarz z permed/luxmed tak by miał dostęp do dokumentacji z początku grudnia gdy byłam u laryngologa w tej właśnie firmie( miałam wówczas stwierdzone zapalenie gardła bałam się że są to powikłania po wcześniejszej chorobie) jednak mimo że wybrałam tego lekarza bo nie było alternatywy byłam bardzo zadowolona lekarz mnie wysłuchał zapoznał się z moją dokumentacją, przeprowadził badanie: gardła, ciśnienia , osłuchał płuca oraz sprawdził węzły chłonne po wywiadzie i badaniach stwierdził że jest to zwykła wirusówka zalecił nie tylko leki mające pomóc w uporaniu się z dolegliwościami ale również zaproponował dodatkowe rozwiązania wspomagające lekko strawną dietę, picie odpowiedniej liczby płynów oraz odpoczynek, chętnie również udzielił odpowiedzi na pytania czego unikać na co można sobie pozwolić. Muszę przyznać że była to bardzo miła odmiana bo do tej pory gdy miałam wirusówkę słyszałam jedynie by czekać aż przejdzie żadnych leków żadnych zalecań nic, a w tym przypadku naprawdę poczułam że lekarz mi pomógł i jestem za to bardzo wdzięczna."

"Jestem pod opieką dr Baczyńskiego od ponad 10 lat. Bardzo dobry specjalista, zawsze dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jak go rozwiązać. Bardzo dokładny, w trakcie wizyty bez pośpiechu przedstawia plan leczenia. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów. Zdecydowanie polecam."

"Bardzo kompetentny lekarz, dokładny, życzliwy zainteresowany aby pomóc pacjentowi. Badanie dokładne, informacje pacjentowi udzielane są wyczerpująco, lekarz chętnie odpowiada na dodatkowe pytania. Wizyta trwa tyle ile wymaga tego stan zdrowia pacjenta, bez pośpiechu i ponaglania. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam."

Pozostałe opinie...